FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

"Украерорух" планує з середини 2022 року перейти на роботу в концепції гнучкого повітряного простору

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне підприємство обслуговування повітряного руху ("Украерорух") із середини 2022 року планує перейти на роботу в концепції Free Route Airspace в єдиному українському авіапросторі.

Free Route Airspace – повітряний простір, в межах якого користувачі можуть вільно планувати маршрут між встановленою точкою входу та виходу.

"Починаючи з 2 грудня цього року ми впроваджуємо в Сімферопольському РПІ (район польотної інформації – ІФ) так званий Free Route Airspace – даємо додаткову гнучкість користувачам у плануванні найоптимальніших маршрутів. А починаючи з середини наступного року ми зробимо єдиний блок повітряного простору абсолютно гнучким для всіх авіакомпаній", – заявив голова підприємства Андрій Ярмак під час форуму "Велике будівництво: авіація і туризм" у Києві у четвер.

За його словами, "Украерорух" планує переглянути нинішню заборонену зону на сході України залежно від ситуації з її безпекою, що також дасть можливість будівництва нових аеропортів неподалік зони ООС.

Окрім того, за словами Ярмака, авіатрафік у Сімферопольському районі польотної інформації з червня 2021 року збільшився утричі, і це "тільки початок". Нині цим районом польотної інформації користуються, зокрема, такі авіакомпанії, як Luftganza, WizzAir, flydubai тощо.