FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

31
Березень
2023

Український генпрокурор: Буча має стати символом боротьби за справедливість

Буча. (Київська область). 31 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Український генеральний прокурор Андрій Костін вважає, що Буча через велику кількість воєнних злочинів, вчинених на її території під час окупації російськими військами, має стати символом боротьби України за справедливість, а перемога в цій боротьбі складатиметься з обвинувальних вироків винним у воєнних злочинах.

“Буча має стати символом нашої боротьби за справедливість, за українців… Зрештою Буча стане символом перемоги в нашій боротьбі за справедливість, за Україну. Ця перемога буде з кожним ордером на арешт, із кожним обвинуваченням. Перемога не буде одномоментною, вона складатиметься з маленьких перемог, із кожного обвинувального вироку, якого нам вдасться досягти в українських і міжнародних судах”, – сказав Костін, виступаючи в п’ятницю в Бучі на другій міжнародній конференції United for justice, присвяченій злочинам геноциду.

Він наголосив, що обвинувальні вироки щодо воєнних злочинців як елементи перемоги в боротьбі за справедливість дадуть українцям віру в саме існування справедливості.

Журналістам після конференції Костін повідомив, що щодня українські правоохоронці передають до суду матеріали справ щодо воєнних злочинів РФ. “Сьогодні також було передано справу щодо вбивства батька на очах дитини в Бучі. Це звичайні мирні люди, які хотіли поїхати і взяти гуманітарну допомогу. Чоловіка просто вбили на вулиці”, – розповів генпрокурор.

Він повідомив, що наразі у справах, які стосуються воєнних злочинів, вчинених у Бучанському районі, вже є два вироки українських судів.