FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Березень
2023

Український Bayraktar TB-2 витримав атаку російського винищувача

Київ. 19 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Український Bayraktar TB-2 витримав атаку російського винищувача, повідомляє проєкт Ukraine Weapons Tracker.

“Усі чули про нещодавній інцидент з MQ-9, але нещодавно ми отримали відео, на якому видно, як російський винищувач безуспішно намагається збити набагато легший Bayraktar TB-2 над Чорним морем поблизу узбережжя Криму, використовуючи реактивний змив у такий самий спосіб”, – повідомляють у мікроблозі Ukraine Weapons Tracker у твіттері у неділю.

Мікроблог проілюстрований відео з бортової камери дрона Bayraktar TB-2, на якому зафіксовано невдалу спробу атаки з боку російського винищувача.

“Байрактар ТВ2” – ударний оперативно-тактичний безпілотний літальний апарат турецького виробництва. Має велику тривалість польоту, здатний виконувати дистанційно керовані або автономні польоти. Літаки та їхнє озброєння контролюються екіпажем на наземній станції управління.

Джерело: https://twitter.com/UAWeapons/status/1637477199686033408?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet%7Ctwtr%5Etrue