FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Березень
2023

Українські військові за 8 місяців відкрили в Ощадбанку спеціальні вклади на 12,9 млрд грн, у ПриватБанку – на 2 млрд грн

Київ. 17 березня. Українські військові за півроку відкрили у державному ПриватБанку (Київ) спеціальні вклади “Слава героям” на 2 млрд грн, а в Ощадбанку вклади “Мій захисник” – на 12,9 млрд грн, повідомили пресслужби банків.

Як повідомив голова Ощадбанку Сергій Наумов, з початку року сума вкладів за спеціальними депозитами зросла на 30%.

Ощадбанк пропонує підвищені відсоткові ставки за цим депозитом у розмірі 13% річних (для депозитів строком на три місяці) та 14% річних (терміном на шість місяців).

За вкладом передбачено щомісячну виплату відсотків, можливість поповнення, пролонгацію та зміну дати повернення вкладу до завершення строку договору без втрати нарахованих відсотків. Мінімальна сума депозиту – 5000 грн.

Окрім військовослужбовців, добровольців Збройних Сил України та Територіальної оборони оформити депозит у відділеннях Ощадбанку можуть члени їхніх сімей (дружина, чоловік, батьки чи діти) за наявності підтверджувальних документів.

Депозит “Слава Героям” від Приватбанку надає можливість отримати 14% річних для військовослужбовців, які отримують через Приватбанк цільові виплати держави.