FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Українські спортсмени завоювали 12 нагород у п'ятий день Дефлімпіади в Бразилії – Мінспорту

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські спортсмени завоювали дванадцять нагород у п’ятий день Дефлімпійських ігор в Кашіас-ду-Сул (Бразилії), повідомило Міністерство молоді та спорту.

Згідно з повідомленням пресслужби міністерства, на XXIV літніх Дефлімпійських гра Національна дефлімпійська збірна команда України в п’ятий день завоювала 12 нагород – 5 золотих, 4 срібних і 3 бронзових.

Зокрема, найкращим з чоловіків у спринті став Назар Левицький. "Срібло" і "бронзу" також завоювали українці – Дмитро Плахотник і Дмитро Левін відповідно.

У змаганнях серед жінок "золото" виграла Ганна Федосєєва. Срібним призером стала Ганна Андросович, бронзовим – Яна Мельник.

Третє особисте "золото" Дефлімпіади здобула велосипедистка Єлисавета Тапчанюк в індивідуальних шосейних перегонах на дистанції 44 км.

Також золоті командні медалі завоювали жіночі (Марія Васильєва, Юлія Ходько, Роксолана Будник, Карина Завиновська) і чоловічі (Григорій Кузьменко, Геннадій Закладний, Максим Овчаренко, Антон Велієв) збірні України з настільного тенісу.

Срібні нагороди вибороли Олексій Лазебник (кульова стрільба, 10 м пневматичний пістолет) та мікст естафета 4х100 м вільним стилем – Ілля Султанов, Олексій Литвиненко, Дар’я Тарасенко, Ірина Терещенко.

Бронзовим призером із плавання на 50 м на спині став Владислав Кремляков.

Таким чином, за п’ять днів змагань збірна України завоювала 58 нагород, серед яких – 29 золотих, 13 срібних і 16 бронзових медалей, і залишається лідером змагань.