FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Українці подали вже 135 тис. заявок про пошкоджене майно – Шуляк

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українці наразі подали 135 тис. заявок про пошкоджене та зруйноване майно під час воєнної агресії Росії в Україні, повідомила голова партії "Слуга народу", заступник голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк

"Загальна площа пошкодженого житла вже становить 9 млн 401 тис. кв. м", – розповіла Шуляк на зустрічі з компаніями Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) 4 травня.

За її словами, запустити процес компенсації такого житла необхідно до міжнародних судів та отримання репарацій.

"Наразі зусилля усіх гілок влади спрямовані на те, щоб допомагати Збройним силам України та вести роботу з міжнародними партнерами, втім одночасно також варто планувати повоєнну розбудову країни. Бізнес погоджується з переконанням пані Олени, що говорити про відновлення та відбудову країни треба вже зараз, попри важкі бойові дії, що тривають", – зазначено у пресрелізі ЄБА.

Згідно з ним, уряд виділив уже понад 1 млрд грн на оперативне відновлення деокупованих областей. До переліку робіт входить розмінування, відновлення транспортного сполучення, мереж та комунікацій, виконання поточних ремонтів (заміна вікон, покрівлі).