FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Жовтень
2021

Україна та ЄС у другому кварталі 2022 року проведуть наступний раунд кібердіалогу

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У спільній заяві за підсумками XXIII саміту Україна-ЄС визнається важливість подальшого зміцнення співпраці для протидії гібридним загрозам та боротьбі з дезінформацією.

Відповідно до оприлюдненого на сайті Офісу президента України тексту заяви, ЄС і надалі підтримуватиме стійкість України, зокрема шляхом зміцнення незалежних ЗМІ та відповідної нормативно-правової бази, а також обміну найкращими практиками щодо свободи ЗМІ та медіаграмотності, стратегічних комунікацій та підтримки українських ініціатив у боротьбі з дезінформацією.

"Ми підкреслили важливу роль, яку відіграють громадянське суспільство, молодь та незалежні ЗМІ в усіх сферах суспільного та політичного життя, а також у контексті протидії дезінформаційним кампаніям, спрямованим проти України та ЄС, що реалізуються, зокрема, Росією", – йдеться в тексті заяви.

Також схвально відзначено проведення першого кібердіалогу між Україною та ЄС 3 червня 2021 року й очікується наступний раунд у другому кварталі 2022 року.

"Ми підкреслили важливість поглиблення міжінституційного співробітництва з питань кібербезпеки", – йдеться в заяві.