FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Україна та Польща домовилися про бездозвільний проїзд вантажівок із пальним

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі домовилися про відміну дозволів для всіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення пального, повідомила пресслужба Мінінфраструктури у п’ятницю.

"Ракетні удари Росії по нафтопереробних заводах і нафтобазах створили критичну ситуацію на ринку пального. Ціль команди Міністерства інфраструктури в цих умовах – повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для вирішення цієї проблеми. Нові правила вже набули чинності, і їхніми перевагами можуть скористатися і українські, і польські перевізники. Вдячний польській стороні за конструктивну роботу", – наведено слова міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

За його словами, буде продовжено роботу над спрощенням вантажоперевезень та створенням максимально простих та зрозумілих правил для перевізників необхідних для України вантажів.

Для бездозвільного в’їзду на територію Польщі перевізникам пального необхідно пройти реєстрацію шляхом заповнення форми: https://forms.gle/waid3FnRX1duve9z8

Заповнити форму необхідно не пізніше, ніж за добу до перетину кордону.

Як повідомлялося, у квітні Україна та Польща також домовилися про збільшення обсягів залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу. Зокрема, сторони створять спільне логістичне підприємство найближчим часом.