FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

Україна щодня втрачає близько 50 військовослужбовців – Зеленський

Київ. 23 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський розповів, що у війні проти Росії Україна щодня втрачає близько 50 своїх військовослужбовців.

"У нас є оцінки втрат за добу, вони не точні. Це близько 50 осіб на добу. Але це не точні цифри, бо невідомо, скільки солдатів та мирних жителів залишилося на території", – розповів Зеленський в інтерв’ю низці французьких ЗМІ, передає газета Ouest France.

При цьому, за словами президента, він має у своєму розпорядженні точні дані про втрати у ЗСУ, проте не хоче їх розкривати.

"Головне запитання – точні дані. У мене є дані, які я отримую і які мені надають. З цифрами треба бути дуже обережним, тому що йдеться про людські життя. Позиція наших військових не в тому, щоб надати точну кількість убитих чи поранених українських військовослужбовців", – сказав український президент.

Як зазначив Зеленський, втрати українських військових уп’ятеро менші, ніж втрати російських солдатів.

Джерело: https://www.ouest-france.fr/europe/ukraine/volodymyr-zelensky/direct-video-volodymyr-zelensky-entretien-exclusif-a-ouest-france-poutine-guerre-en-ukraine-14b23510- 3a70-11ed-9b76-9edc71c5adb1