FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Україна прагне до максимальної активізації українсько-естонського співробітництва у сфері кібербезпеки та цифрової економіки – Шмигаль

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що Україна прагне до максимальної активізації українсько-естонського співробітництва в напрямі використання транзитного, логістичного та промислово-виробничого потенціалу, співробітництва у сфері кібербезпеки та цифрової економіки.

"Цифровізація та електронне врядування є пріоритетом нашої співпраці. Здобутки Естонії у цій сфері визнаються у світі та є для України орієнтиром. Хочу щиро подякувати естонській стороні за допомогу в реалізації проекту "Держава у смартфоні", – наводить слова Шмигаля прес-служба уряду за результатами зустрічі з прем’єр-міністром Естонії Каєю Каллас у Мальме в середу.

У цьому контексті Шмигаль подякував естонському міністру за рішучу підтримку в отриманні Україною членства в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE), що базується в Таллінні.

Шмигаль також зазначив, що Україна та Естонія мають намір поглиблювати співпрацю в енергетичній сфері.

"Розвиток відновлюваних джерел енергії, а також посилення енергетичної безпеки на сьогодні є ключовими питаннями порядку денного уряду України. Ми завершили всю технічну частину для приєднання української енергосистеми до ENTSO-E. Це стане важливим кроком до енергонезалежності України", – зазначив прем’єр.