FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Україна очікує від США кроку назустріч у забезпеченні засобами ППО і ПРО – Таран

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Україна очікує від Сполучених Штатів кроку назустріч у забезпеченні новими зразками, насамперед це стосується засобів протиповітряної (ППО) і протиракетної оборони (ПРО), повідомив міністр оборони України Андрій Таран.

"Щодо нових зразків. Так, ми очікуємо від Сполучених Штатів кроку нам назустріч у забезпеченні новими зразками, насамперед це стосується засобів протиповітряної оборони і протиракетної оборони, яких, на жаль, в Україні нині немає", – сказав Таран журналістам у Києві в середу.

Міністр зазначив, що під час візиту в Україну міністра оборони США Ллойда Остіна вони планують обговорити імплементацію тих домовленостей, тих договорів, які було підписано у Вашингтоні.

"Тому що домовленості на папері – це одне, а їх імплементація – це вже інший крок, крок уперед. Ми підписали ці документи, підготували пропозиції про початок їх реалізації, і наразі плануємо обговорити саме шляхи реалізації, в якому напрямі ми підемо і що саме робитимемо відповідно до тих документів, які було підписано", – пояснив Таран.