FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Листопад
2021

Україна очікує від нового уряду Німеччини жорсткого попередження РФ про можливі санкції – посол

Київ. 26 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Україна очікує, що новий уряд Німеччини оголосить Росії жорстке попередження про нові можливі санкції, повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

"Те, що ми очікуємо сьогодні від Берліна, від нового так званого "світлофорного" уряду – це оголошення жорсткого попередження, нового пакета "світлофорних" санкцій проти Москви, і у разі його анонсу просто зараз це створило б, на нашу думку, ефект холодного душа на Кремль і зіпсувало б апетит на нові військові авантюри", – сказав Мельник в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" у четвер.

За його словами, такі санкції Німеччини мали б передбачати низку дуже рішучих кроків.

"Це і міжнародна ізоляція режиму Путіна, повний остракізм на світовій арені, введення комплексного ембарго на російський імпорт енергоносіїв, це і газ, і нафта, і вугілля, інші стратегічні природні ресурси, це і заборона на будь-які європейські інвестиції в Росії, заморожування всього російського майна за кордоном, активів, банківських рахунків… Одним словом, ці "світлофорні" санкції мали б дати сигнал Кремлю сьогодні, просто зараз, що у разі нового військового вторгнення проти України, на нього чекатимуть не якісь символічні санкції проти окремих генералів, на нього чекатиме справжній апокаліпсис, справжній Армагеддон", – наголосив дипломат.

Джерело: https://1plus1.ua/