FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Березень
2023

Україна дасть світу достатній інструментарій для покарання агресора – Зеленський

Київ. 5 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Світ досить сильний, щоб покарати Росію за війну, а Україна дасть світу достатній інструментарій, щоб зробити це, заявив у відеозверненні в неділю президент України Володимир Зеленський.

“Відбулася масштабна конференція за участю багатьох наших партнерів – правників України, всієї Європи та світу. United for Justice. “Обʼєднані заради справедливості”. Крок за кроком ми йдемо до того, щоб забезпечити повну відповідальність держави-терориста за скоєне проти нашої держави, проти наших людей. Мають бути покарані всі російські вбивці, кожен організатор цієї агресії, усі, хто будь-яким чином забезпечує війну проти нашої держави й терор проти наших людей.”, – сказав він.

За словами президента, “це домовленості, яких ми вже досягаємо. Це інституції, які вже працюють і будуть працювати ще активніше заради відновлення справедливості. Заради покарання винних в агресії”.

“Світ достатньо сильний, щоб покарати Росію за війну. І ми дамо світу достатню сміливість та достатній інструментарій, щоб покарання відбулося. Щотижня додається впевненості в цьому. І я дякую всім нашим партнерам, які допомагають будувати мережу юридичної взаємодії, щоб відповідні вироки все ж прозвучали й були реалізовані”, – сказав Зеленський.