FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Серпень
2021

УАФ зробила офіційну заяву про відхід Шевченка зі збірної України

Андрій Шевченко тепер уже офіційно покинув національну збірну, а ім’я нового тренера назвуть 9 серпня.

Українська асоціація футболу зробила офіційну заяву про звільнення Андрія Шевченка з посади головного тренера збірної України.

Воно було опубліковано на офіційному сайті УАФ.

В УАФ нагадали, що в червні 2020 року Шевченко і його тренерському штабу запропонували продовжити контракт до кінця 2022 року.

“Тоді на прохання тренерського штабу збірної України контракт був підписаний на один рік з можливим продовженням за обопільною згодою ще на півтора року. Андрій Шевченко і його тренерський штаб мотивували таке своє рішення бажанням після чемпіонату Європи перейти на клубну роботу, про що Андрій Шевченко неодноразово говорив у своїх інтерв’ю. В Українській асоціації футболу пішли назустріч і погодилися на такі умови контракту “, – йдеться в заяві.

В організації також висловили «безмежну подяку» Шевченку та його асистентам «за професійну роботу в головній команді країни протягом п’яти років»:

«За цей час збірна України вийшла на новий рівень свого розвитку і досягла найбільшого успіху в своїй історії на чемпіонатах Європи, завершивши виступ на Євро-2020 у вісімці найсильніших команд континенту».

Нагадаємо, Шевченко очолював збірну України з 2016 року. Він вперше в історії вивів її до чвертьфіналу чемпіонату Європи.

Коли призначать нового тренера збірної України і хто може ним стати

  • УАФ офіційно повідомила, що виконком організації затвердить нового головного тренера національної збірної 9 серпня.
  • За неофіційною інформацією, головним кандидатом на цю посаду є Мирон Маркевич, який зараз очолює комітет національних збірних УАФ.
  • Ще одним реальним кандидатом є Сергій Ребров. Він, хоч і підписав контракт з клубом «Аль-Айн», але, за даними ЗМІ, має опцію розірвання угоди за умови запрошення до збірної. Також повідомлялося, що Ребров підписував попередній контракт з УАФ. Не виключено, що він може очолити збірну пізніше.
  • Також в ЗМІ повідомлялося, що запасною є кандидатура екс-тренера «Динамо» Олексія Михайличенка, який зараз працює в УАФ.