FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

У Запорізькій області за добу знищено 142 окупанти, 183 поранені – міськрада

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти втратили 142 людей особового складу вбитими і 183 пораненими в Запорізькій області в п’ятницю, 6 травня, повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

"Наші захисники і захисниці воюють чесно, гідно, підтримують своїх бойових товаришів і разом дають ворогові гідну відсіч і завдають йому значної шкоди. За минулу добу сили оборони Запорізького краю завдяки своїй злагодженій і точній роботі ліквідували 142 одиниці особового складу ворога. Ще 183 одиниці були поранені. Крім того, наші бійці знищили 4 танки, 3 "Гради", дві артилерійські установки, 1 міномет, 14 бойових броньованих машин, 2 безпілотники і 23 одиниці автомобільної техніки", – написав Куртєв у телеграм-каналі в суботу.

Водночас, за його словами, на Запорізькому напрямку російські окупанти, як і раніше, ведуть жорсткий обстріл українських військ.

"Рашисти продовжують вести нечесну війну і в інформаційному просторі. Зараз вони намагаються поширити інформацію про те, що українським командирам нібито заборонили забирати тіла своїх загиблих бійців з поля бою. Мовляв, таким чином Україна намагається приховати свої військові втрати. Все це маніпуляції і цілковита брехня. Насправді, ситуація абсолютно протилежна. Саме російські військові залишають своїх на полі бою. Саме вони дотримуються такої нелюдської і антигуманної стратегії", – розповів Куртєв.

Джерело: https://t.me/kurtievofficial/2679