FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Березень
2023

У "законах" т.зв. "ЛНР" серед міських і муніципальних округів немає Попасної – Луганська ОВА

Київ. 16 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У “законах” т.зв. “ЛНР” серед міських і муніципальних округів немає Попасної, повідомила пресслужба Луганської обласної військової адміністрації.

“Попасну окупанти не враховують уже офіційно – населеного пункту немає серед міських і муніципальних округів. У так званій “ЛНР” введено в дію “закони” “Про адміністративно-територіальний устрій” та “Про утворення на території “ЛНР” міських і муніципальних округів”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, прийнято 11 міських і 17 муніципальних округів (районів). У жодному зі списків немає Попасної.

“Якщо раніше окупанти тільки говорили про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні”, – зазначили в ОВА.

Зазначається, що населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам.

Також повідомляється, що в т.зв. “ЛНР” вимагають швидко відмовлятися від громадянства України.

Крім того, посилюються вимоги загарбників під час влаштування на роботу, зокрема, до державних і муніципальних органів, та оформлення соціальних виплат. Вони все частіше вимагають, окрім паспорта Росії, ще й припинення українського громадянства.

“До того ж держдума РФ ухвалила законопроєкт, згідно з яким пропонується вважати припиненим українське громадянство від дня подання заяви про вихід із нього”, – зазначено в повідомленні.

Водночас, зазначають в ОВА, мешканці зобов’язуються утриматися від реалізації прав і виконання обов’язків громадянина України, зокрема від отримання та використання українського паспорта та інших документів, що засвідчують це громадянство.

Джерело: https://t.me/luhanskaVTSA/9292