FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

У ЄС розпочинаються консультації щодо чергового пакета санкцій стосовно Росії – FT

Київ. 23 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Зустрічі представників Європейської комісії з чиновниками з країн ЄС, на яких обговорюватимуть черговий пакет санкцій щодо Росії, розпочинаються в п’ятницю.

"Очікується, що він міститиме пункт про обмеження ціни на російську нафту, передбачить розширення списку осіб, стосовно яких діятимуть обмежувальні заходи, а також санкції проти сектору інформаційних технологій та у сфері кібербезпеки", – наводить слова європейських чиновників The Financial Times.

Водночас, за даними FT, Польща та країни Балтії розширили власний список заходів стосовно Росії, які, зокрема, передбачають санкції в галузі інформаційних технологій, банківської сфери та постачання алмазів.

"Ці країни, які більше за інших виступають за посилення тиску ЄС на Москву, – Польща та країни Балтії, розширили детальний перелік заходів, які, як вони вважають, підтримає Європейська комісія. Їхні плани включають заборону на імпорт алмазів, відключення більшої кількості банків від системи SWIFT, обмеження доступу Росії до послуг у сфері інформаційних технологій", – пише газета, зазначаючи, що ці країни пропонують застосувати ті самі заходи й до Білорусі.