FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Березень
2023

У Херсонській області створено 47 військових адміністрацій окупованих громад, заплановано навчання для їхніх голів – обладміністрація

Київ. 8 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Херсонській області планується проведення курсу навчання для голів військових адміністрацій, створених в окупованих районах, для ефективної роботи після їхньої деокупації, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

Готуємося до деокупації Лівобережжя… Щойно Сили оборони звільнять від ворога землі, ми маємо швидко відновити діяльність місцевої влади. На сьогодні утворено 47 військових адміністрацій (із 49 запланованих) і призначено 47 начальників ВА (військових адміністрацій – ІФ)”, – написав Прокудін у телеграмі у вівторок.

За його словами, окупанти “знищують усе на своєму шляху”, і тому потрібно бути готовими “швидко долати цю руїну”. “Для цього плануємо запровадити так звані “курси голови військової адміністрації деокупованої території”. Голова ВА окупованої територіальної громади фактично буде прикомандирований до голови ВА деокупованої громади, щоб швидко увійти в курс справ, перейняти досвід і здобути навички швидкого розв’язання критично важливих завдань”, – розповів Прокудін.

Джерело: https://t.me/olexandrprokudin/90