FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Березень
2023

У Харкові затримано експравоохоронця, який став "начальником відділу природних ресурсів та екології" в окупаційній адміністрації Ізюма – ДБР

Харків. 29 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Працівники Державного бюро розслідувань затримали в Харкові експравоохоронця, який працював в окупаційній адміністрації Ізюма і переховувався після його деокупації.

“Чоловік почав домовлятися з росіянами одразу після того, як вони окупували місто. Він виторгував посаду начальника відділу природних ресурсів та екології місцевої окупаційної адміністрації. Аби догодити загарбникам, він особисто зустрічався з місцевими жителями та вмовляв їх так само працювати на ворога, обіцяючи, що “посад вистачить усім”, – повідомляє ДБР.

За інформацією відомства, затриманий також здійснював інвентаризацію водних об’єктів, шукав власників місцевих ставків та озер для того, щоб збирати “данину” для себе та на користь окупантів.

Затриманому повідомлено про підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі та конфіскацію майна.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/dbr-zatrimalo-ekspravoohoroncya-yakij-pid-chas-okupacii-izyuma-pracyuvav-ekologom-na-okupantiv?fbclid=IwAR2fmvwxM6eUYUDCnr86oYECziygmcEq-f5AW6Rcz4j3K2n5uzasxf_SmUs