FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2022

У Харківській області регіональна КТЕБ рекомендує навчальним закладам перейти на дистанційну форму навчання

Харків. 27 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС Харківської області на засіданні в четвер, 27 січня, ухвалила рішення рекомендувати навчальним закладам перейти на дистанційну форму навчання.

“Ми фіксуємо наразі велику кількість хворих. Це прогнозовано. І зараз ми маємо надати можливість територіальним громадам своїм рішенням Регіональної комісії ТЕБ та НС запроваджувати певні обмеження щодо здійснення освітнього процесу. Це лише рекомендаційний характер наразі. Далі громади, враховуючи рівні епідемічної небезпеки на тій чи іншій території, самостійно ухвалюватимуть рішення своїми місцевими комісіями ТЕБ і НС щодо того, запроваджувати дистанційну форму навчання чи продовжувати очну форму”, – цитує пресслужба голову ХОДА Олега Синєгубова.

За рішенням регіональної комісії територіальним громадам Харківської області рекомендується на своїх засіданнях КТЕБ та НС розглянути впровадження дистанційної форми навчання в закладах професійної та вищої освіти з 27 січня по 25 лютого.

Крім того, з 31 січня та протягом двох тижнів у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів рекомендується проводити уроки дистанційно, а в закладах професійної освіти – за дистанційною або змішаною формою.

За даними Департаменту освіти і науки ХОДА, станом на 27 січня в регіоні 39 шкіл працюють дистанційно через високий рівень захворюваності учнів, педагогів та інших працівників на COVID-19, 60 – у змішаному форматі (1-4 класи навчаються очно, 5-9 – дистанційно), а ще три заклади перебувають на карантині.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ХОДА, показник захворюваності школярів за тиждень становить 307,01 на 100 тис. контингенту.