FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2022

У "Слузі народу" на COVID-19 хворіють 23 депутати – спікер фракції

Київ. 27 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У депутатській фракції “Слуга народу” на коронавірусну хворобу COVID-19 хворіють 23 депутати, що є найвищим показником за весь період пандемії, повідомила речник фракції Юлія Палійчук.

“Станом на ранок 27 січня у фракції “Слуга народу” COVID-19 виявлено ще у шести народних депутатів. В підсумку, станом на зараз хворіє 23 депутати. Це найвищий показник у фракції за весь період пандемії”, – написала вона у своєму Telegram-каналі.

Як повідомлялося, Верховна Рада має намір у четвер, 27 січня, визначитися з особливостями роботи народних депутатів у непленарному режимі через зростання захворювання народних депутатів та працівників апарату ВР на коронавірусну хворобу COVID-19.

Згідно з проектом постанови №6440 про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради, 1 лютого пропонується провести відкриття сьомої сесії та пленарне засідання. Водночас тижні з 2 до 4 лютого, а також із 7 до 11 лютого ВР може визначити для роботи народних депутатів у комітетах.

Джерело: https://t.me/ypaliychuk/108