FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Березень
2023

У РФ обмежують закордонні поїздки чиновникам – британська розвідка

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські державні службовці та працівники зазнають дедалі жорсткіших обмежень на закордонні поїздки від початку вторгнення РФ в Україну, і ці обмеження можуть бути посилені ще більше, повідомляють у звіті оборонної розвідки, оприлюдненому у твіттері Міністерства оборони Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в середу.

“Деяким чиновникам, імовірно, довелося здати свої паспорти у Федеральну службу безпеки. Співробітники, наближені до центру влади, стикаються з більш жорсткими обмеженнями; кремлівським чиновникам заборонені всі міжнародні поїздки на відпочинок”, – ідеться в повідомленні.

У розвідці зазначають, що обмеження на поїздки було посилено після російської анексії Криму у 2014 році і що вони є продовженням заходів, які практикувалися в радянську епоху. Ці заходи, ймовірно, покликані запобігти втечі або дезертирству дедалі незадоволеніших чиновників, зазначається в повідомленні.

“Є реальна можливість того, що в міру продовження процесу сек’юритизації російської держави обмеження на поїздки посилюватимуться для дедалі більшої кількості працівників державного сектору”, – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://twitter.com/DefenceHQ/status/1635899346821545985