FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

У рамках розслідування замаху на Шефіра проведено близько сотні обшуків в осіб, які користуються мисливською зброєю

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У рамках розслідування справи про замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра відбуваються обшуки в осіб, які стріляли з мисливської зброї патронами, аналогічними використаним під час злочину, повідомили в Офісі генпрокурора.

"У рамках розслідування кримінального провадження за фактом замаху на вбивство першого помічника президента та його водія проведено близько 100 обшуків у всіх встановлених осіб, які здійснювали відстріл із мисливської зброї патронами, аналогічними використаним під час вчинення цього злочину", – розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в Офісі генпрокурора у четвер.

За інформацією Офісу генпрокурора, обшуки відбулися також у магазинах із продажу зброї та боєприпасів й в осіб, які займаються їх збутом. "Наразі в кримінальному провадженні про підозру не повідомлено жодній особі", – додали у відомстві.

Як повідомлялося, 22 вересня в Обухівському районі Київської області близько 10:20 було здійснено обстріл автомобіля, в якому їхав перший помічник президента України Сергій Шефір. Було поранено його водія.

Правоохоронці розглядали такі основні версії замаху: державна діяльність потерпілого, тиск на найвище керівництво країни, дестабілізація політичної ситуації в Україні, зокрема розглядається версія за участю спецслужб іноземних країн.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомляла, що слідство розглядає понад десять версій замаху на Шефіра, дві з яких є основними.

"Щодо версій, вони були озвучені відразу ж. Коли я давала перші коментарі, сказала дуже обережно, що є дві основні версії, але ми не відкидаємо й обробляємо інші. У нас більше десятка версій, за якими ми працюємо", – сказала вона на брифінгу в Трускавці.

Крім того, Венедіктова знову спростувала інформацію про те, що цей замах міг бути постановкою.