FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Січень
2022

У прем’єра Швеції виявили коронавірус – ЗМІ

Брюссель. 14 січня. ІНТЕРФАКС – Прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон заразилася коронавірусом COVID-19 на тлі зростання в країні випадків захворювання, але вона продовжить виконувати обов’язки з дому, повідомляють західні ЗМІ з посиланням на її представника.

“Прем’єр-міністр отримала позитивний тест на COVID-19 у результаті експрес-аналізу. Вона дотримується рекомендацій і працюватиме з дому”, – наводять ЗМІ слова представника Андрессон.

Як повідомляє Шведське радіо, раніше цього тижня коронавірус виявили у спікера Партії зелених Пера Болунда й лідера Центристської партії Ені Луф. За даними радіо, всі лідери партій збиралися минулої середи для дебатів у парламенті.

Раніше цього тижня Андерссон повідомила, що у Швеції спостерігається рекордний рівень поширення коронавірусу, система охорони здоров’я зазнає великого навантаження. Сплеск, як зазначалося, спричинений штамом COVID-19 “омікрон”.

У зв’язку з цим прем’єр оголосила про запровадження з 14 січня в країні нових обмежень. За її словами, з п’ятниці слід працювати з дому всім, хто має таку можливість. Крім того, дорослі мають обмежити до восьми осіб зустрічі в ресторанах і барах. За словами прем’єра, бари та ресторани зачинятимуться о 23:00 за місцевим часом.

Також на громадських заходах, де не застосовують систему COVID-паспортів, зможуть перебувати до 50 осіб. Вона також закликала нещеплених жителів Швеції пройти вакцинацію від COVID-19.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometer, на початку цього року добові прирости випадків COVID-19 у Швеції сягають максимальних показників. Уперше за час пандемії в країні виявляють 20 тис. і більше заражень за добу.

Загалом у Швеції діагностували понад 1,5 млн випадків коронавірусу, більше ніж 15 тис. інфікованих померли. При цьому зафіксували близько 1,2 млн випадків одужання від коронавірусної інфекції.