FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2022

У "помаранчевій" зоні епіднебезпеки за COVID-19, як і раніше, залишаються 14 областей України – МОЗ

Київ. 26 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У “помаранчевій” зоні епіднебезпеки за COVID-19, як і раніше, залишаються 14 областей, повідомляється в таблиці індикаторних показників для визначення регіонів із розповсюдженням COVID-19 на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування в Україні перебуває на рівні 19,8% за норми 20%. Водночас виділяються Сумська (40,6%), Житомирська (35,4%), Тернопільська (27,6%) та Чернігівська (26,7%) області.

За динамікою рівня госпіталізацій за норми у 50% лідирують три області – Волинська (66,4%), Житомирська (56,6%) та Львівська (53,2%).

На сьогодні “червоний” рівень епіднебезпеки встановлено для Івано-Франківської та Рівненської областей. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прогнозує, що найближчим часом до “червоної” зони може перейти Чернівецька область. Передумови слідувати за нею залишаються також у Львівської області.

“Помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним наближенням регіону до “червоної” зони. “Червоний” рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень, впроваджуваних у регіоні. Забороняється робота закладів громадського харчування, крім адресної доставки та замовлень навинос, робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо, робота навчальних закладів, крім дитячих садків та початкових класів шкіл, робота непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів та фітнес-центрів, проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів, робота закладів культури, крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.