FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

У північно-західній частині Чорного моря зберігається загроза висадки ворожого десанту та проведення розвідки, зокрема ударного типу – ОК "Південь"

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У північно-західній частині Чорного моря продовжує зберігатись загроза висадки десанту російських окупаційних військ та проведення розвідки за допомогою БПЛА, а також ударного типу, повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Ворог продовжує тримати напругу в північно-західній частині Чорного моря присутністю свого корабельного угруповання, загрозою висадки десанту, ️проведенням розвідки за допомогою БПЛА, в тому числі і ударного типу", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому у фейсбуці у четвер.

Жителів прибережних районів ОК попереджає, що звуки вибухів і пострілів можуть бути відповідним супроводом заходів щодо протидії агресору.

Крім цього, жителів попереджають про те, що в період воєнного часу, заборонено: відвідувати пляжі та інші заборонені території, виходити на воду з використанням маломірних та інших плавзасобів, наражати себе на небезпеку і заважати діям українських військових.

Джерело: https://www.facebook.com/okPivden/posts/2049065638598012