FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

У Пекіні в рамках стримування COVID-19 знову відкривають великий спеціалізований медичний центр

Лондон. 4 травня. ІНТЕРФАКС – У Пекіні в рамках заходів зі стримування поширення COVID-19 знову запрацювала інфекційна лікарня "Сяотаншань", призначена для одночасного прийому щонайменше 1,2 тисячі пацієнтів, повідомляє в середу Guardian.

Муніципальна комісія з охорони здоров’я заявила, що цей центр відкрито з обережності. Поки що у цій лікарні працюють 40 фахівців, які лікують 12 пацієнтів із безсимптомними та легкими випадками COVID-19.

У середу в Пекіні було зафіксовано 51 випадок зараження коронавірусом, а загалом від початку спалаху штаму "омікрон" зареєстровано 400 випадків.

Раніше повідомлялося, що в середу в Пекіні закрили близько 40 станцій метро, а минулого тижня припинили роботу всі столичні школи.

Загалом у середу в Китаї було зафіксовано 5,4 тис. випадків загаження коронавірусом, 4,9 тис. випадків захворювання припадає на Шанхай.

Протягом усього періоду пандемії в Китаї було виявлено близько 218 тис. випадків зараження коронавірусом та понад 5,1 тис. смертей від наслідків захворювання.