FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

У ОП ініціюють координаційну групу зі співпраці креативних індустрій і держави в умовах війни

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час онлайн зустрічі з представниками креативних індустрій України ініціював створення координаційної групи з ефективної співпраці в умовах війни.

Як повідомляє пресслужба президента, під час заходу представники сфери реклами, маркетингу, IT-сектора, івент-індустрії та інших креативних галузей поділилися думками щодо представлення та використання уваги до України у світі для просування українських брендів та компаній.

Зокрема, популяризація українських товарів за кордоном для підтримки українських виробників, захист української культури, популяризація читання книг українською мовою тощо.

Озвучені пропозиції Єрмак запропонував одразу взяти у роботу. "Ми завжди, особливо нині прагнемо діяти швидко та ефективно. Тому маємо активно працювати та сприяти у всьому, щоб наближати нашу перемогу", – сказав він.

Як зазначив глава Офісу президента, зустріч було організовано на виконання доручення глави держави. Опікуватиметься організаційними та комунікаційними процесами в координаційній групі радник керівника ОП Дарія Зарівна.