FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Листопад
2021

У Німеччині поставлено новий рекорд за кількістю випадків зараження COVID-19 – університет Коха

Берлін. 26 листопада. ІНТЕРФАКС – У ФРН минулої доби виявлено 76 тис. 414 випадків зараження коронавірусною інфекцією, що є найвищим добовим показником за час пандемії COVID-19, повідомив німецький інститут Роберта Коха.

Загалом у Німеччині зафіксовано 5 млн 650 тис. 170 хворих, кількість летальних випадків перевищила 100 тис.

Про серйозність поширення вірусу заявила журналістам виконувач обов’язків канцлера ФРН Ангела Меркель. Вона повідомила, що обговорила ситуацію з ймовірним майбутнім канцлером Олафом Шольцем, висловилася за можливе обмеження контактів між людьми.

Водночас, влада низки регіонів Німеччини запроваджує власні заходи локдауну для запобігання росту кількості інфікованих.

Так, у 11 регіонах Баварії, яка є одним із лідерів у країні за кількістю захворювань та відмов від вакцинації, максимально можливі обмежувальні заходи вже запроваджено.

Як повідомила 23 листопада Всесвітня організація охорони здоров’я, до березня смертність від коронавірусу в Європі може перевищити 2 млн осіб. Минулого тижня кількість зареєстрованих смертей збільшилася майже до 4,2 тис. на день з 2,1 тис. наприкінці вересня.