FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

У Москві кількість хворих на COVID-19 дітей зросла у 2,5 разу за місяць

Москва. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС – За останні два тижні в Москві захворіли на коронавірус на 42% більше школярів, ніж за попередні, повідомили в оперштабі Москви.

"Ми бачимо, що за останній місяць захворіло в 2,5 разу більше дітей шкільного віку, ніж у попередній, і тільки за останні два тижні захворіло на 42% більше дітей шкільного віку, ніж за попередні два", – йдеться в повідомленні.

Там зазначається, що за останній місяць з коронавірусом було госпіталізовано понад 280 дітей шкільного віку.

"Ми бачимо, що в умовах зростання захворюваності низка регіонів переходить на дистанційне навчання. Ми розуміємо, що це крайній захід, який ніхто в місті не хоче допустити, й ми відпрацьовуємо інші можливі механізми. Тому в 10 московських школах упроваджуємо експрес-тестування", – пояснюється в повідомленні.

Така практика, за даними оперштабу, широко застосовується за кордоном, "а в низці країн, наприклад у Великій Британії, Австрії та окремих частинах Німеччини, школярі здають експрес-тести двічі на тиждень".

"Перші тести в Москві почнуть робити з завтрашнього дня. Кожен учень з 1 по 11 клас, а також вихованці дошкільних груп проходитимуть це тестування раз на два тижні", – йдеться в повідомленні.