FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

У Монголії від коронавірусу померли два бобри – ЗМІ

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Коронавірусна хвороба стала причиною смерті двох бобрів у Монголії, свідчать результати проведених лабораторних випробувань, повідомляє агентство "Сіньхуа" із посиланням на управління монгольської ветеринарної служби.

"Два бобри загинули за загадкових обставин у нашій країні минулого місяця, і результати лабораторних досліджень показали, що причиною смерті став COVID-19", – заявив журналістам агентства монгольський експерт Адіясурен Тувшинбаяр.

Зазначається, що це перші підтверджені випадки смерті тварин у країні через COVID-19.

"За даними Національного центру зоонозних захворювань (NCZD) країни, мертві бобри були з Центру розведення бобрів при Департаменті довкілля столиці Улан-Батора, ще у семи бобрів цього центру був позитивний результат на вірус", – йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що перші випадки інфікування коронавірусом бобрів у центрах розведення були підтверджені в серпні. Тварини ймовірно заразилися коронавірусом від людей.

У сімох інфікованих тварин підтвердили "дельта"-штам коронавірусу. Пізніше у них проявилися симптоми захворювання, зокрема кашель і нежить, однак завдяки своєчасному лікуванню бобрів вдалося врятувати.

Крім них, випадки зараження коронавірусом у Монголії підтвердили також у двох домашніх кішок.

Джерело: http://www.news.cn/english/2021-09/15/c_1310188921.htm