FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Березень
2023

У межах акції "Українським дітям – українську книгу!" за рік читачі отримали майже 600 тис. книжок – Мінкультури

Київ. 22 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У межах акції “Українським дітям – українську книгу!” за рік читачі в Україні та за кордоном отримали майже 600 тис. книжок, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

“У межах акції “Українським дітям – українську книгу!”, яка триває протягом року, читачі в Україні та за її межами отримали вже майже 600 тис. примірників підручників, навчальних посібників, художньої літератури. Наразі подолано понад 400 тис. км Україною та 25 європейськими країнами. Згодом акція набула більшого змісту, міжнародного статусу і поширилася на українську молодь та військових”, – ідеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зокрема українські книги отримали читачі в Бельгії, Франції, Словаччині, Польщі, Австрії, Хорватії, Чехії, Румунії, Албанії, Угорщині, Німеччині, на Кіпрі, у Великій Британії, Нідерландах, Словенії, Норвегії, Данії, Литві, Іспанії, Італії, Азербайджані, Молдові та Швеції.

Зазначається, що в акції беруть участь видавництва “Фоліо”, “Ранок”, “Освіта”, “Антологія”, “Абетка”, “Чорні вівці”, “Книжка ХХІ століття” та “Підручники та посібники”.

“Загалом ідея благодійної акції – забезпечити підручниками та художньою літературою дітей, які рятуючись від російської агресії змушені були залишити свої домівки й тимчасово виїхати до більш безпечних регіонів України та за кордон”, – ідеться в повідомленні.

У Мінкультури повідомили, що продовженням акції також стала ініціатива “Українським захисникам – українська книга”, яка стартувала 17 лютого 2023 року, що має на меті поповнювати сучасною українською літературою бібліотечні фонди медичних закладів, де лікуються та проходять реабілітацію українські захисники.