FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Серпень
2022

У Мар'їнці автомобіль поліції під час евакуації людей потрапив під обстріл, поранено двох поліцейських та водія

Київ. 11 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Мар’їнці екіпаж "Білий янгол" під час евакуації п’ятьох літніх людей потрапив під обстріл, внаслідок чого поранень дістали двоє поліцейських та водій, повідомляє поліція Донецької області.

"Рашисти вдарили по Мар’їнці з артилерії, снаряд розірвався біля поліцейського автомобіля. У цей момент у салоні було п’ятеро людей похилого віку, вони не постраждали. Двоє з трьох правоохоронців дістали осколкових поранень, водію перебило артерію. Незважаючи на кровотечу, вони продовжили рух, доки не доправили евакуйованих у безпечне місце", – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці забрали п’ять маломобільних пенсіонерів, які потребували евакуації, проте одна з жінок забула вдома свою паличку, на прохання пасажирки екіпаж, ризикуючи життям, повернувся за нею.

"У цей момент пролунав вибух, а коли поліцейські рушили з місця – ще один, уже прицільно по машині. Били з великокаліберного міномета. Броня врятувала цивільних, а співробітники поліції вчасно вивезли їх із-під вогню. Наразі усі евакуйовані в безпеці", – наголосили у поліції.

Поранені правоохоронці подолали 17 кілометрів до лікарні у місті Курахове, де хірурги зупинили кровотечу. Правоохоронці наразі проходять лікування у Дніпрі.

Екіпаж "Білий янгол" евакуював уже понад 1500 осіб із Мар’їнської громади.