FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Березень
2023

У Львові за держзраду судитимуть екскерівницю обласної організації ОПЗЖ – прокуратура

Львів. 7 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники прокуратури завершили досудове розслідування і передали до суду обвинувальний акт щодо екскерівниці обласної організації ОПЗЖ за фактом держзради, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

“Із 2018 року обвинувачена систематично брала участь в програмах на російських та проросійських медійних ресурсах, виступаючи у ролі “політичного експерта” та фахівця у галузі суспільно-політичних процесів в Україні. У своїх інтерв’ю жінка розказувала пропагандистську, упереджену та виключно негативну інформацію про Україну, зокрема щодо русофобії, фашизму, нацизму та радикального націоналізму, а також розташованих на території держави баз НАТО”, – зазначено у повідомленні прокуратури.

Обвинувачена також, починаючи з 2015 року, керувала низкою місцевих проросійських організацій – окрім ОПЗЖ вона очолювала осередок ГО “Український вибір – право народу”.

Крім того, за даними слідства, вона “особисто брала участь у проплачених масових заходах, які активно поширювали неправдиві дані для дестабілізації суспільно-політичних настроїв на Львівщині та зміни діючої влади в країні”.

Наразі обвинувачена перебуває під вартою за рішенням суду без права внесення застави.