FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Березень
2023

У Львові викрили групу, яка організувала схему незаконного переправлення через кордон військовозобов'язаних громадян України, – поліція

Львів. 22 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Львові викрили групу, яка організувала схему незаконного переправлення через кордон військовозобов’язаних громадян України, повідомляє відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

За даними поліції, до складу злочинної групи входили організатор, 53-річний житель Волинської області, та четверо його співучасників – двоє чоловіків і дві жінки, жителі Львівської та Волинської областей віком 44, 45 років та двоє 62-річних.

“Зловмисники організували для військовозобов’язаних чоловіків схему перетину державного кордону України у воєнний час та забезпечували їх переправлення через кордон. Залежно від термінів перебування “клієнтів” за кордоном, свої послуги зловмисники оцінювали у суму від $1000. Якщо ж ухилянт не збирався повертатись в Україну, він платив $4500″, – зазначено в повідомленні поліції.

Під час санкціонованих обшуків поліцейські виявили та вилучили у зловмисників три мікроавтобуси, які вони використовували для незаконного перевезення військовозобов’язаних чоловіків за кордон, електронні носії інформації, грошові кошти, виручені від незаконної діяльності та інші речові докази.

Слідчі повідомили організатору та учасникам злочинної групи про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.