FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

У Львові посилюють карантинні заходи з 18 жовтня – Садовий

Львів. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) ухвалила рішення про посилення карантинних заходів із 18 жовтня, повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Львова Андрій Садовий.

"Складні часи потребують непростих та оперативних дій… Із 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами", – написав Садовий.

Зокрема, школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Це саме стосується закладів позашкільної освіти, зокрема музичних шкіл. Бібліотеки працюватимуть лише на видачу книг.

Крім того, ухвалено рішення заборонити масові заходи, крім тих, у яких учасники та організатори мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до початку заходу.

"Театри, музеї, кінотеатри, галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів із сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом. Кількість відвідувачів – не більше ніж 50% від загальної кількості місць", – зазначив Садовий.

Він уточнив, що об’єктам торгівлі, перукарням, салонам краси і торговельно-розважальним центрам дадуть змогу працювати за умови вакцинації персоналу або наявності негативних ПЛР-тестів. Заповнюваність не може перевищувати половини від торговельних площ.

Заклади громадського харчування зможуть працювати до 23:00 і за умови повної вакцинації персоналу або негативних ПЛР-тестів. Заповнюваність – до 50% від площ, не більше ніж чотири особи за столиком.

"Якщо протягом двох тижнів ситуація не стабілізується, то з першого листопада заклади громадського харчування зможуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом", – наголосив мер Львова.

Він додав, що спортзали, готелі та хостели працюватимуть на таких самих умовах – повна вакцинація персоналу і наявність ПЛР-тесту. При цьому заповнюваність спортзалів не може перевищувати 50% від площ.