FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

У Лимані та Маріуполі вісьмох ексспівробітників МВС підозрюють у колабораціонізмі – Офіс генпрокурора

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – П’ятьом колишнім поліцейським із м. Лимана та трьом колишнім співробітникам сервісних центрів і експертних установ м. Маріуполя Донецької області заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч.7 ст.111-1 Кримінального кодексу України), повідомляється у телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України.

"У травні 2022 року п’ятеро експравоохоронців обійняли посади у так званому Краснолиманському міському відділі МВС "ДНР. Працюючи на ворога, підозрювані забезпечують діяльність незаконного правоохоронного органу, патрулюють вулиці, приймають заяви від громадян", – ідеться у повідомленні.

За даними Офісу генпрокурора, адміністратор сервісного центру МВС, старший судовий експерт і спеціаліст сектора статистичної роботи ГУНП у Донецькій області добровільно перейшли на бік загарбників і обійняли посади у "Міжрайонному реєстраційно-екзаменаційному відділі №2 з обслуговування м. Маріуполя, Володарського і Першотравневого районів".

"Вони займаються видачею фейкових свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів і посвідчень водія зразків так званої ДНР", – ідеться в повідомленні.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/6061