FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Вересень
2021

У Кремлі заявили, що контакти Зеленського і Путіна неможливі через позицію Києва

Петропавловськ-Камчатський. 26 вересня. ІНТЕРФАКС – Здоровий глузд диктує необхідність контактів президентів України і РФ Володимира Зеленського і Володимира Путіна, однак через позицію Києва вони поки що неможливі, заявив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков.

"Здорова логіка диктує необхідність контактів між двома президентами. Але реальність засвідчує, що ці контакти мало можливі доти, доки триває така позиція Києва", – сказав він в інтерв’ю Володимиру Соловйову в студії програми "Москва. Кремль. Путін" телеканалу "Росія 1" (ВГТРК).

За словами представника Кремля, все впирається в те, що "робота з реалізації мінського Комплексу заходів зайшла в глухий кут".

"Активні спроби за лінією міністрів і політичних радників, які займаються цією темою в контексті четвірки, робляться, щоб знову реактивувати цей процес. Але реально він перебуває, звісно, в глухому куті. І глухий кут цей пов’язаний виключно з позицією України", – продовжив він.

Пєсков пояснив, що Україна не хоче виконувати Мінські домовленості і прагне замінити їх чимось ще. Крім того, Київ відмовляється від реалізації домовленостей, досягнутих пізніше в Парижі.

Крім того, зауважив представник Кремля, Київ намагається представити Росію стороною конфлікту. "Це не так все-таки. Все-таки це конфлікт внутрішньоукраїнський. І,звичайно, ж він може вирішуватися тільки якщо українці почнуть говорити одне з одним", – сказав прес-секретар.