FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Листопад
2021

У КМДА спростували інформацію про перекриття руху на мосту Патона

Київ. 23 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник заявляє, що інформація про перекриття мосту Патона у Києві з 29 листопада не відповідає дійсності та є маніпуляцією, повідомляється на сайті КМДА у вівторок.

"Сьогодні триває процедура закупівель щодо розробки проектно-кошторисної документації з реставрації з пристосуванням мосту ім. Є. О. Патона. Після визначення переможця розпочнуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. Мова про перекриття руху на мосту взагалі не йде! І подібна інформація є навмисною маніпуляцією", – наголосив Поворозник.

Він зазначив, що з огляду на аварійний стан споруди з 2020 року обмежено в’їзд на міст будь-якого транспорту, навантаження на вісь якого перевищує 6 тонн, а також обмежено рух крайніми правими смугами в обох напрямках. Усе це зроблено зменшення навантаження на споруду. І саме в такому режимі міст продовжує працювати.

У КМДА також розповіли, що 6 та 13 листопада було проведено візуальний та технічний огляд, який не виявив нових процесів руйнування конструкції мосту Патона.

Міст ім. Патона введено в експлуатацію 1953 року, до 1965 року був єдиним автомобільним переходом через р. Дніпро в межах Києва. Ним проходить міжнародна траса Е95, кілька тролейбусних та автобусних маршрутів.