FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Жовтень
2021

У Києві відбувається приурочений Дню захисників і захисниць України "Марш нації"

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У центрі Києва відбувається "Марш нації", приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисників і захисниць України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", станом на 13.50 в парку імені Тараса Шевченка та на вулиці Володимирській біля червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка зібралося понад 4 тис. людей.

У руках в учасників маршу прапори України та червоно-чорні прапори, а також прапори з символікою "Національного корпусу", ВО "Свобода", "Братства", "Сокола", Руху ветеранів Києва та низки інших націоналістичних організацій, а також таблички з назвами міст.

"Ми вимагаємо від влади назавжди відмовитися від антидержавних угод, законодавчо закріпити проведення виборів на тимчасово окупованих територіях до повного відновлення територіальної цілісності України, припинити переслідування ветеранів російсько-української війни, звільнити політв’язнів та покарати ворогів України, ухваливши законопроект про відповідальність за колабораціонізм", – йдеться в заяві організаторів акції.

О 14:05 колона рушила центральними вулицями міста. Учасники маршу пройдуть від парку Шевченка через Бессарабську площу, вулицю Хрещатик до майдану Незалежності.

Паралельно з "Маршем нації" тим самим маршрутом проходить "Марш слави УПА", організований "Правим сектором".

На шляху проходження марші супроводжують працівники поліції діалогу.

Як повідомляє поліція Києва, у четвер поліцейські разом із військовослужбовцями Нацгвардії здійснюють посилене патрулювання в центрі Києва з метою недопущення порушень громадського порядку та карантину.

Напередодні поліція повідомила, що в Україні 14 жовтня відбудуться заходи з нагоди Дня захисника і захисниці України, 79-ї річниці створення Української повстанської армії, Дня козацтва, а також релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.