FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Грудень
2021

У Києві вдруге за місяць загинув будівельник унаслідок падіння з висоти – цього разу з 10-го поверху

Київ. 30 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Києві на будівництві житлового будинку в Оболонському районі стався нещасний випадок зі смертельним наслідком через падіння працівника з 10-го поверху.

Як повідомила Держслужба з питань праці (Держпраці) у четвер, смертельна НП сталася 27 грудня.

"27 грудня на будівельному майданчику в Оболонському районі столиці стався нещасний випадок зі смертельним наслідком. За попередньою інформацією, під час виконання робіт із монтажу вертикальної опалубки з 10-го поверху новобудови впав працівник ТОВ "Будпідряд". Постраждалий, 1991 р. н., отримав травми, несумісні з життям", – констатується в інформації Держпраці.

Наразі Головне управління Держпраці у Київській області вживає заходів щодо створення спеціальної комісії та розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Раніше повідомлялося, що в Києві на будівництві житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на перехресті вулиць Великої Васильківської та Антоновича стався нещасний випадок зі смертельним наслідком – смертельна НП сталася 9 грудня.

"За попередньою інформацією, під час виконання робіт на висоті сталося падіння будівельника з 12-го поверху новобудови. Чоловік, 1994 р. н., отримав травми, несумісні з життям", – констатувалося тоді у зведенні подій.