FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Січень
2022

У Instagram з’явилися платні підписки

У Instagram з’явилися платні підписки, за допомогою яких користувачі зможуть отримати доступ до ексклюзивного контенту від улюблених авторів та деяких розширених функцій соціальної мережі. У своєму блозі Instagram повідомила, що запустила платні підписки у тестовому режимі для невеликої групи популярних користувачів із США 19 січня.

Користувачі сплачуватимуть певну суму за доступ до ексклюзивного контенту від улюблених авторів, наприклад, історій або прямих трансляцій. Такі передплатники отримають фіолетовий значок біля імені користувача, який розповість авторам про їх статус. Вартість підписки варіюватиметься від $0,99 до $99,99. Творці контенту самі зможуть вибрати суму, яку хочуть отримувати від підписників. Instagram заявляє, що не забиратиме комісію з доходів авторів принаймні до 2023 року.

На ранній стадії тестування підключити для свого облікового запису платні підписки зможуть десять користувачів, серед яких американські спортсмени та телеведучі. Instagram заявляє, що нова функція — один із найкращих способів для творців контенту отримувати передбачуваний дохід. Очікується, що кількість користувачів, яким будуть доступні платні передплати, почне розширюватися найближчими тижнями.