FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Липень
2021

У Instagram додали фільтри небажаного контенту

Слідом за можливістю відключати коментарі або обмежувати спілкування з небажаними співрозмовниками соціальна мережа Instagram додала можливість фільтрації матеріалів неоднозначного характеру, цілком придатних одним, але неприйнятних для інших.

«Сьогодні ми робимо черговий крок, запускаючи те, що називаємо контролем делікатного контенту, це дозволяє вам вирішити, як багато потенційно неприйнятного контенту буде демонструватися в розділі рекомендацій», – заявили представники соціальної мережі в своєму блозі.

За даними компанії, хоча Instagram давно блокує контент, що розпалює ненависть або пости, які ініціюють і підтримують кібертравлю, до сих пір залишаються «сірі» зони – деякі матеріали можуть здатися цілком допустимими одним користувачам і неприйнятними для інших.

Для тих, хто не бажає бачити пости з сексуальним підтекстом або сцени насильства, з’явилася можливість декількох ступенів фільтрації таких матеріалів. Для вибору відповідних опцій необхідно зайти в меню «Налаштування», перейти в розділ «Аккаунт» і перейти до «Фільтру потенційно неприйнятного контенту» – від «Дозволити» до «Обмежити» і «Обмежити більше контенту». Варто відзначити, що опцію «Дозволити» можуть вибрати тільки ті, кому вже виповнилося 18 років.

Як повідомляє Instagram, «якщо ви дозволили показ потенційно неприйнятного контенту, то можете бачити в розділі “Цікаве” більше фото та відео, які можуть бути вам неприємні». Більше інформації можна знайти в довідковому центрі компанії.

Загальна інформація

Instagram – додаток для обміну фотографіями і відеозаписами з елементами соціальної мережі, що дозволяє знімати фотографії та відео, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і ряд інших соціальних мереж. Раніше Instagram дозволяв робити фотографії квадратної форми, як камери моментальної фотографії Polaroid, Kodak Instamatic і среднеформатні камери 6×6 (більшість мобільних фотододатків використовує співвідношення сторін 3:2), але з 26 серпня 2015 року Instagram ввів можливість додавати фото і відео з ландшафтною і портретною орієнтаціями без обрізання до квадратної форми.

RelatedPost

Related Blog post