FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Січень
2022

У ДСНС закликають духовенство гарантувати пожежну безпеку під час святкування Різдва

Київ. 6 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Державній службі з питань надзвичайних ситуацій звертаються до священнослужителів із проханням перевірити техніку безпеки у церквах, а українців бути уважними та обережними під час служби та святкування вдома.

“Хочу звернутися до громадян, духовенства, священнослужителів, щоб напередодні Різдва донести інформацію дотримання правил пожежної безпеки і закликати священнослужителів і громадян України дотримуватися цих правил”, – сказав т.в.о. керівника Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Олександр Чекригін у четвер на брифінгу в Києві.

Він зазначив, що оскільки значна кількість вірян прийдуть до храмів та церков, дуже важливим є обережне поводження зі свічками та дотримання дистанції, зокрема і з урахуванням епідемії коронавірусу.

“Попрошу священнослужителів провести додатковий інструктаж зі своїм духовенством, перевірити справність пожежної сигналізації, наявність вогнегасників (у церковних спорудах) та їхню справність”, – сказав він.

Представник ДСНС також закликав дотримуватися техніки безпеки вдома під час святкування у разі використання свічок, ялинкових прикрас, гірлянд тощо.

За його словами, протягом новорічних свят із 1 до 5 січня зафіксовано майже 700 викликів на пожежі, в яких загинули 50 осіб і травмовані 32. У 2021 році, зазначив Чекригін, сталося понад 79 тис. пожеж, у яких загинули 1 736 осіб і більше ніж тисяча були травмовані.