FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

У дітей на окупованій території або примусово вивезених до Росії поки що немає можливості скласти національний мультипредметний тест – Шкарлет

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявляє, що наразі у дітей, які перебувають на окупованій території або примусово вивезені до Росії, немає можливості скласти національний мультипредметний тест для абітурієнтів.

"На жаль, щодо дітей, яких примусово вивезли, на сьогодні у нас немає механізмів. Разом із Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій ми намагаємося це вирішити, але поки що такого механізму немає", – сказав Шкарлет в ефірі національного телемарафону в середу вдень.

Міністр наголосив, що наразі скласти національний мультипредметний тест можна виключно на підконтрольній частині України, а також буде можливість скласти тест у країнах Європейського Союзу та Великій Британії.

Водночас Шкарлет зазначив, що міністерство намагатиметься передбачити можливість вступу дітей до українських вишів, після того як вони повернуться з окупованих територій або з Росії до України, навіть після вересня.