FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Вересень
2021

У “Дії” з’явились закордонні паспорти старого зразку

“Тепер у Дії відображатимуться небіометричні закордонні паспорти, що були видані після 2015 року”, – йдеться у повідомленні.

Як пояснили розробники, у разі наявності такий паспорт підтягнеться автоматично.

“Нагадуємо, що в Україні закордонним паспортом у “Дії” ви можете користуватися, як і звичайним внутрішнім паспортом. Проте для виїзду за кордон він не підійде”, – наголосили вони.

Відтак нині у “Дії” доступні ID-картка, біометричний закордонний паспорт та небіометричний закордонний паспорт, виданий після 2015 року. Паспорт-книжечка старого зразку у додатку не відображається.

Що відомо

2 вересня президент Володимир Зеленський у межах робочого візиту до США зустрівся із генеральним директором корпорації Apple Тімом Куком.

Під час зустрічі українська делегація презентувала вітчизняні електронні сервіси. Також сторони обговорили можливу співпрацю з низки питань.

Володимир Зеленський заявив, що завдяки створенню особливого податкового та правового режиму “Дія City” найближчими роками прибутки українського IT-сектору можуть зрости до 16,5 мільярда доларів на рік.

У Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що американська транспортна компанія Lyft планує відкрити у Києві центр досліджень і розробок.