FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Березень
2023

У Чорному морі три російські носії "Калібрів" – ВМС ЗСУ

Київ. 4 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти тримають на бойовому чергуванні в Чорному морі в суботу 16 кораблів, серед яких 3 носії крилатих ракет “Калібр” загальним залпом 16 ракет, повідомляється у телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних сил України.

В Азовському морі на чергуванні 1 корабель окупантів, з них 0 носіїв “Калібрів”, у Середземному – 10 кораблів, з них 5 носіїв “Калібрів” загальним залпом 72 ракети.

За добу через окуповану Керч-Єнікальську протоку пройшло в бік Чорного моря 20 кораблів (зокрема, 10 пішло в напрямку Босфору), а в бік Азовського – 33 кораблі (зокрема, 11 йшли з Босфору).

Як повідомлялося, 25 і 27 лютого в Чорному морі перебував 1 ворожий носій “Калібрів”, а 26 лютого – жодного.

У вівторок, 28 лютого, російське корабельне угруповання було суттєво збільшене: на бойове чергування в море вийшло 17 кораблів російських окупантів, серед яких 5 носіїв крилатих ракет “Калібр” загальним залпом 32 ракети. Така ж кількість носіїв “Калібрів” у Чорному морі зберігалася і в середу, 1 березня.

У четвер, 2 березня, у Чорному морі на бойовому чергуванні в Чорному морі перебувало 4 носії крилатих ракет “Калібр” загальним залпом 24 ракети. 3 березня угруповання було скорочено до 2 носіїв “Калібрів” загальним залпом 8 ракет.

Джерело: https://t.me/ukrainian_navy/2379