FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Березень
2023

У Чорному морі на чергуванні три російські носії "Калібрів" – ВМС ЗСУ

Київ. 6 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Чорному морі на бойовому чергуванні в понеділок, 6 березня, перебувають 15 кораблів російських окупантів, серед яких три носії крилатих ракет “Калібр” загальним залпом 16 ракет, повідомляється в телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних сил України.

В Азовському морі перебував один ворожий корабель, у Середземному – 10, із них п’ять носіїв “Калібрів” загальним залпом 72 ракети.

За добу окупованою Керч-Єнікальською протокою пройшли в бік Азовського моря вісім суден, з них одне пройшло з Босфору, і в бік Чорного моря – дев’ять суден, з них два продовжили рух у напрямку Босфору.

Як повідомлялося, 25 і 27 лютого в Чорному морі перебував один ворожий носій “Калібрів”, а 26 лютого – жодного.

У вівторок, 28 лютого, російське корабельне угруповання було суттєво збільшено: на бойове чергування в море вийшли 17 кораблів російських окупантів, серед яких п’ять носіїв крилатих ракет “Калібр” загальним залпом 32 ракети. Така сама кількість носіїв “Калібрів” у Чорному морі зберігалася і в середу, 1 березня.

У четвер, 2 березня, у Чорному морі на бойовому чергуванні в Чорному морі перебували чотири носії крилатих ракет “Калібр” загальним залпом 24 ракети. 3 березня угруповання було скорочено до двох носіїв “Калібрів” загальним залпом вісім ракет, 4 і 5 березня знову підтримувалося на рівні чотирьох носіїв “Калібрів”.

Джерело: https://t.me/ukrainian_navy/2385