FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2022

У бостонській лікарні невакцинованому чоловікові відмовили у пересадці серця

Лікарня в США відмовила пацієнтові у пересадці серця, принаймні частково, тому що він не вакцинований проти Covid-19.

31-річний DJ Фергюсон гостро потребує нового серця, але Brigham and Women’s Hospital у Бостоні виключили його зі свого списку, сказав його батько Девід.

Він сказав, що вакцина від Covid суперечить “основним принципам його сина, він не вірить у неї”.

У лікарні сказали, що дотримуються правил.

Лікарня заявила: «З огляду на брак доступних органів ми робимо все можливе, щоб пацієнт, який отримав пересаджений орган, мав найбільші шанси на виживання».

Представник сказав, що лікарні потрібна “вакцина Covid-19 і належний спосіб життя для кандидатів на трансплантацію, щоб створити як найкращі шанси на успішну операцію, так і оптимізувати виживання пацієнта після трансплантації, враховуючи, що їхня імунна система різко придушена”.

Ретельно сформульована заява лікарні може вказувати на інші фактори, крім нещепленого статусу пацієнта, які призвели до його неприйнятності, але вони відмовилися обговорювати подробиці, пославшись на конфіденційність пацієнта.

У лікарні додали, що більшості зі 100 000 осіб, які перебувають у списках очікування на трансплантацію органів, не буде виділено орган протягом п’яти років через брак доступних органів.

За даними GoFundMe, пан Фергюсон страждає від спадкової хвороби серця, через яку його легені наповнюються кров’ю та рідиною.

Організатор збору коштів сказав, що Фергюсон був стурбований тим, що у нього може виникнути запалення серця — потенційний побічний ефект від вакцинації проти коронавірусу, який Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC) підкреслюють, рідкісний і тимчасовий — і що це може виявитися небезпечним з огляду на слабкість його серця.

CDC закликає реципієнтів трансплантатів і тих, хто перебуває у їхньому найближчому оточенні, пройти повну вакцинацію та ревакцинацію.

Доктор Артур Каплан, голова відділу медичної етики в Медичній школі Гроссмана при Нью-Йоркському університеті, повідомив, що після будь-якої трансплантації органів імунна система пацієнта практично відключається, і навіть звичайна застуда може бути фатальною.

«Органи в дефіциті, ми не збираємося роздавати їх тим, у кого мало шансів на виживання, тоді як інші вакциновані мають більше шансів на виживання після операції», – сказав доктор Каплан.

Батько двох дітей із третьою дитиною на підході, містер Фергюсон залишається у лікарні, сказали його близькі.

Його сім’я припустила, що він занадто слабкий, щоб його переводили в іншу лікарню, і в нього «витрачається час».

«Мій хлопчик бореться мужньо, у нього є чесність і принципи, в які він дійсно вірить, і це змушує мене поважати його ще більше», – сказав Девід Фергюсон.

«Це його тіло. Це його вибір».

Це не перший випадок, коли нещеплений американець стикається з перешкодами у сфері охорони здоров’я за останні тижні.

Раніше цього місяця жінка з Міннесоти подала до суду на свою місцеву лікарню після того, як лікарі спробували відключити її нещепленого чоловіка від апарату штучної вентиляції легень, на якому він перебував протягом двох місяців.