FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

У 498 населених пунктах Київської області відновлено електропостачання, у 118 – газопостачання – Тимошенко

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У 498 населених пунктах Київської області повністю або частково відновлено електропостачання, у 118 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського та частково Бучанського районів відновлено газопостачання, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"У 498 населених пунктах Київської області повністю або частково відновлено електропостачання. "Київоблгаз" продовжує роботи у посиленому режимі з відновлення послуг розподілу природного газу в усіх районах та громадах регіону. Повністю завершено роботи з відновлення газопостачання у 118 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського та частково Бучанського району", – повідомив Тимошенко на брифінгу в Офісі президента у вівторок.

Також, за його словами, у 121 населеному пункті області вже надано послуги із централізованого водопостачання. Без нього поки що лише два пункти Київської області.

Послуги доступу до інтернету надаються у 85% населених пунктів. Працюють усі сервісні центри пенсійного фонду. Відновили роботу 223 приміські та міжміські автобусні маршрути загального користування. Пасажирськими перевезеннями забезпечено всі райони Київської області.

За минулий місяць у Київській та Чернігівській областях саперними підрозділами обстежено понад 400 км залізничних колій та 203 гектари прилеглих територій. Виявлено та знищено понад 2 тис. вибухонебезпечних предметів.

На Чернігівщині відкрито рух ще на двох тимчасових проїздах. За п’ять днів збудували переправу на маршруті, який сполучає міста Чернігів та Мена. Ще одна переправа запрацювала на трасі Р-69 Київ – Чернігів.

У Харкові продовжуються роботи із забезпечення населення газом. Фахівці провели роботи щодо локалізації аварійних ситуацій на газопроводах. У всіх районах проводиться санітарне очищення територій, обстеження та відновлення житлового фонду.

На Житомирщині дорожники забезпечують безпечний рух транспорту. Фахівці встановлюють тимчасову переправу на трасі Р-02 Київ – Іванків – Овруч. Орієнтовний термін завершення робіт – 10 травня.

Джерело: https://t.me/OP_UA/6450